Keď už Instagram nedokázal uniesť kvantá #selfie, #foodporn #fashion #tagsforlike #followme a milióny iných, vznikla nová aplikácia Pose, ktorá je niečo ako Instagram špeciálne pre #fashion. Juchú! Sem sa zmestí toho oveľa viac: #cute #ood #outfit #fashionblogger #me #style a ďalšie trendové hashtagy.

Pose je jednou z povinných aplikácii pre všetky módne maniačky. Spája aktuálne trendy, skvelé outfity a nákupné odporúčania v rámci online a mobilnej komunity.

Tí, ktorí milujú módu, si Pose obľúbili viac ako Instagram. Čím si získala toľkých nadšencov?

V Pose je ľahké nájsť módne novinky, keďže užívatelia sa snažia zaujať svojimi módnymi kreáciami. Zdieľajú ich a očakávajú reakcie. Podobne ako Facebook má označenia „páči sa mi“, ktoré predstavuje srdiečko, komentár, ktorým môžete ohodnotiť ktorýkoľvek outfit a ikonu „share“, keď sa chcete podeliť o zaujímavé módne kúsky aj s inými. Zdieľať je možné cez Facebook, Twitter, Tumblr alebo email. Aplikácia je k dispozícii pre Android aj iPhone a po inštalácii sa môžete okrem obvyklej registrácie prihlásiť aj cez facebookové konto.

Pokiaľ vkladáte fotku so svojou kreáciou, priradíte jej zaujímavý názov a označíte kúsky oblečenia spolu so značkami, kde môžete vec prelinkovať až do online obchodu. Takto môžete jednoducho vypátrať odkiaľ sú tie úžasné šaty alebo kabelka a vzápätí sa stať ich majiteľkou. Uľahčí to celý nákupný proces a ak sa niekomu zapáči niečo z vášho outfitu a prebehne nákup priamo cez aplikáciu, budete odmenený mini províziou z predaja. Obchodov, ktoré aplikácia podporuje, stále pribúda.

My sme našli odvahu a vďaka pozvaniu do showroomu F&F sme mali na výber nádherné trendy kúsky pre aktuálnu sezónu. Bolo ťažké vybrať tie naj, ale po dlhom prezeraní sme našli našich favoritov.

#fashion #outfitoftheday #FFmode #autumn #winter #collection

katalog1

A potom sme si našich favoritov vyskúšali aj na vlastnej koži:

pic1

A takto to vyzerá v aplikácii Pose:

Pose

Tu je party look podľa Mindshare:

party

A party sa môže začať!

pic2

Stále váhate, či ukázať svetu váš módny vkus? Nemusíte, a navyše aplikácie Pose bude aj pre vás zaujímavou inšpiráciou.

 

 

Petra Garinová a Lucia Ďuračková, Mindshare Slovakia

Zdroj: http://store1.prmediastore.com

https://pose.com

O autorovi