Asi ešte nie je prineskoro bilancovať uplynulý rok, takže vám predstavujeme 10 najčítanejších článkov na našom blogu za rok 2015.

Naša agentúra už niekoľko rokov podporuje podujatie TEDxBratislava a tešíme sa, že rozhovory, ktorými sme podujatie promovali, sa umiestnili v rebríčku čítanosti úplne hore.

top10

  1. Čitateľov najviac zaujala psychologička Viera Lutherová, ktorá okrem iného hovorí, že mýtus o dôležitosti sebadôvery úplne padol na kolená.
  2. Dvojkou v úspešnosti je rozhovor s koordinátorom ocenenia Biela vrana Ferom Paulinym, ktorý pracuje v rámci Aliancie Fair Play v projekte Watchdog.
  3. Najlepšie umiestnený technologický článok bol o gadgetoch pre rodičov-geekov. Ak tomu náhodou nerozumiete, nie ste geek.
  4. A zasa TEDxBratislava a rozhovor s organizátormi podujatia o tom, ako tento festival/konferencia/burza myšlienok vzniká.
  5. Andrej Matyáš si požičal na dovolenku Mazdu6 a napísal užívateľskú reportáž aké to je, keď je tento automobil členom rodiny.
  6. Teší nás, že na šiestom mieste skončil odborný až insiderský článok – medzi prvými sme otestovali reklamy na Instagrame.
  7. Rozšírenia pre Chrome sú praktická vec. Ktoré sú najzaujímavejšie?
  8. Ďalší rozhovor v rámci TEDxBratislava: so zakladajúcim členom Zelenej hliadky Matúšom Čupkom.
  9. Deviata priečka patrí článku o značkách, ktoré dali meno celej kategórii výrobkov, napríklad xerox, primeros, džíp. Spolu so spoluautormi facebookovými kamarátmi sme ich narátali naozaj veľa.
  10. Cloud disky sú moderný spôsob na ukladanie a zálohovanie dát. V článku sa zoznámite s tými najzaujímavejšími.

O autorovi

Marian Jaslovský

Dlhoročný novinár, v súčasnosti redaktor .týždňa a zároveň hudobník. Je autorom štyroch kníh. S Mindshare spolupracuje od roku 2011.