Bicyklujete, beháte alebo chodíte po horách a zároveň zaznamenávate svoju aktivitu do známych aplikácií ako Strava, Garmin a podobne? Práve pre vás je určená zaujímavá aplikácia Relive, ktorej synchronizácia s týmito aplikáciami je veľmi jednoduchá a rýchla.

Relive dokáže pretransformovať dáta z vašej aktivity do 3D mapy. Výstupom je video, ktoré obsahuje nielen 3D mapu, presné zaznačenie trasy, ale aj vizuálne znázornený profil, najvyšší bod, bod v ktorom ste dosiahli najvyššiu rýchlosť a na záver celkové vyhodnotenie. Zaujímavosťou aplikácie je, že do videa dokáže automaticky zakomponovať fotky, ktoré ste počas svojej aktivity spravili a priradí ich na konkrétny kilometer. Táto vychytávka oživí video, ktoré je možné jednoduchým klikom zdieľať na sociálnej sieti alebo prostredníctvom mailu. Tu je niekoľko screenshotov, kompletnú animáciu si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Aplikácia pôsobí veľmi profesionálne a pripomína fanúšikom cyklistiky veľmi známu prezentáciu etáp na Tour de France.

Do aplikácie sa môžete prihlásiť na stránke www.relive.cc alebo si ju stiahnuť priamo do mobilu v Google Play/App Store.

Filip Feranec, Mindshare Slovakia

 

O autorovi

Filip Feranec

Študoval na Vysokej škole Manažmentu a v súčastnosti je členom „digitálnej úderky“. Okrem online marketingu, ktorému sa u nás venuje, má skúsenosti aj s plánovaním offline médií. Medzi jeho záľuby patrí ľadový hokej, ktorý aj aktívne hrá. Najväčšie zaľúbenie však našiel v objavovaní krás severských krajín.