Je leto. Čas prázdnin, dovoleniek a letných lások. Otvárajú sa nové možnosti a pre mnohých aj túžba niekoho spoznať.  V dobe internetu a aplikácii si rande dohodnete ľahko. Skúste mobilnú aplikáciu, ktorá vám s tým pomôže. Badoo a Tinder pozná asi každý, budeme si všímať menej známe alternatívy.

A ešte jedno varovanie: Tento článok je určený pre nezadaných. Ak zadaný/á ste, nezodpovedáme za komplikácie, ktoré vzniknú v dôsledku používania aplikácie. 😊

 

Výmena informácií s aplikáciou Blendr

Aplikácia Blendr je prepojená s Facebookom, preto o vás toľko vie. Vie, najradšej robíte a čomu sa venujete a vyhľadáva len ľudí s podobnými záujmami, aby ste si už na prvom stretnutí mali čo povedať. Čím viac Blendru prezradíte, tým viac vám prezradí na ľudí, ktorí vás zaujali. Spravodlivá výmena, čo myslíte? K aplikácii Blendr sa pripojíte zadarmo. Vyhľadávajú ju najmä mladí tesne nad 20.

Web: https://blendr.com/en/

 

Disckreet a jej milostné dobrodružstvá

Túžite okoreniť svoj milostný život? Stiahnite si aplikáciu Disckreet a prejdite rovno k veci. Podeľte sa o svoje intímne ja. Nebojte sa! Odvážne fotky nikto okrem vás a osoby, ktorú k ním pustíte neuvidí. Na prvom mieste je diskrétnosť. Heslo k fotkám viete iba vy a niekto, komu ste ho poslali. Disckreet je tu aj pre páry, ktoré túžia po milostnom dobrodružstve.

Web: https://disckreet.com/

 

S Pure hráte o čas

Hľadáte muža alebo ženu? Kde sa s neznámym chcete stretnúť? Máte v tom jasno? Pure pracuje tu a teraz.  Fotka, ktorú tu pridáte je dostupná len hodinu. Chcete si len užiť? Neváhajte! O hodinu už môže byť neskoro.

Web: https://pure.dating/

 

Hater a téma, ktorá spája

Táto aplikácia pôvodne vznikla ako paródia na všetkým dobre známu apku Tinder, ale rýchlo sa zaradila medzi aplikácie zamerané na zbližovanie osamelých. Reagujte na témy, ktoré v aplikácii vznikajú a dajte najavo, čo sa vám páči a čo nie. Vďaka vašim reakciám apka spája ľudí s rovnakými reakciami do jednotlivých skupín. Na začiatku je k dispozícii asi 2000 tém. Postupne ich pridávajú aj samotní užívatelia. Spojte sa so svojou polovičkou preto, že niečo milujete alebo neznášate.

Web: https://www.haterdater.com/

 

Naučte sa správne komunikovať s Becomme

Becomme to povie za vás. Viac ako 700 možností na úvodné oslovenie a otázok k prvému  rozhovoru. Vyhnite sa trápnemu tichu a pomôžte si, keď neviete nájsť správne slová. Chlapom, ktorí potrebujú nakopnúť pomáha nadviazať kontakt so ženami. Motivačné články a reálne konverzácie vám ukážu, ako zoznamovanie prebieha v praxi. Aby ste v tom mali jasno.

Web: http://becommeapp.com/sk/

 

S Pinkilin nadviažete vzťah rýchlejšie

Stiahnite si free alebo spoplatnenú funkciu a nadväzujte vzťahy rýchlejšie. Aj Amor so svojim šípom je na Pinkilin krátky. Aplikácia vyberá najmä ľudí z vášho okolia. Prečo čakať na rande do zajtra, keď naň môžete ísť už dnes? Spoplatnená funkcia umožňuje ukladať a hodnotiť potencionálnych frajerov, aby ste sa ľahšie rozhodli, koho do svojej blízkosti pustíte.

Web: https://www.pinkilin.com/

Na záver len toľko, že všetky aplikácie zbližujú, ale každá inak. Možností je veľa, skúste niektorú už toto leto. A ešte jedna dôležitá poznámka: Dbajte na výber fotografie/fotografií, nespoliehajte sa na to, že výzor nie je dôležitý, veď predsa máte dobrú dušu. Výzor JE dôležitý a hlavne v zoznamovacích aplikáciách. Selfies sa neodporúčajú, lebo skresľujú lepšie je dať sa odfotiť niekomu, kto fotiť vie. Ak aplikácia preberá fotky z Facebooku, odstráňte tie, ktoré nie sú úplne pôsobivé.

 

Marcela Korytárová, Mindshare Slovakia

Ilustračné foto Pixabay

 

 

O autorovi

Marcela Korytárová

Marcela plánuje a nakupuje v agentúre kampane pre rádio, printy a OOH – NON TV offline médiá.